Meniu
2018-04-09 / Renginiai

SEO ir Struktūrizuoti duomenys. Kaip išsiskirti paieškos sistemoje

Kada?

balandžio 17, 2018 10:00

Kur?

VšĮ "Šiaurės miestelio technologijų parkas", J. Galvydžio g. 3, 101 salė, Vilnius

Balandžio mėn. 17 d., 10.00 val. ryto VšĮ „Šiaurės miestelio technologijų parkas“ kviečia į nemokamą seminarą “SEO ir Struktūrizuoti duomenys. Kaip išsiskirti paieškos sistemoje”.

Šis seminaras yra orientuotas į pradedančiuosius, t.y. skirtas visiems, kas domisi interneto svetainės optimizavimo galimybėmis – verslininkams, įmonių vadovams, rinkodaros skyrių vadovams.

Seminaro metu susipažinsite su struktūrizuotų duomenų bei mikroformatų pagrindais ir kokią įtaką tai gali daryti jūsų svetainei.

Temos:

  • Mikroformatai ir jų privalumai
  • Populiariausia mikroformato rūšis “Schema”
  • Mikroformatų naudojimo pavyzdžiai
  • Kita svarbiausia informacija apie mikroformatus

 

Seminaro tikslas – supažindinti verslo atstovus su pagrindiniais mikroformatų privalumais ir padėti išsiaiškinti, dėl kokios priežasties toks svetainės struktūrizavimas gali būti naudingas. Seminaro pabaigoje kiekvienas norintis, gaus atsakymus į klausimus apie savo interneto svetainės optimizavimo galimybes.

 

Pranešėjas: Patyręs SEO specialistas bei sėkmingai veikiančios internetinės rinkodaros agentūros BCON.LT įkūrėjas Vladimir Malykh.Pagrindinė veikla: SEO optimizavimas, konsultacijos verslui, konversijų didinimas, online ir offline pardavimų plėtra. Veiklą pradėjęs 2011 metais, Vladimiras patirties semiasi dirbdamas ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijos, Ukrainos ir Baltarusijos rinkose.

 

Seminaro data: 2018 m. Balandžio 17 d. (antradienį).

Seminaro pradžia: 10.00 val.

Trukmė: ~1 val.

Vieta: J. Galvydžio g. 3, Vilnius, 101  salė

 

Kadangi vietų skaičius ribotas, prašome registruotis el.p. rasa.makaveckiene@smtp.lt (nuorodykite dalyvio vardą, pavardę, įmonės pavadinimą bei el.p.).