Meniu
2018-10-18 / Naujienos

Kaip išmokti parduoti savo idėją? Patarimus dalins prisistatymų meistras Kristupas Solichas

Jokio skirtumo, ką jūs norite parduoti – ar tik idėją, ar jau realų produktą, paslaugą – svarbiausia tinkamai ją pristatyti potencialiems vartotojams ar investuotojams. Jau šį ketvirtadienį (spalio 18 d.) Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) organizuojamoje konferencijoje „How to get into Horizon2020: Challenges and Opportunities?“ turėsite unikalią galimybę išmokti prisistatymo subtilybių iš „pitch‘ų“ (trumpų prisistatymų)  meistro Kristupo Solicho (Christoph Sollich). Šis Vokietijoje ir už jos ribų puikiai žinomas  prisistatymo ekspertas jau padėjo daugiau nei 1000 startuolių pritraukti investuotojų bei potencialių partnerių dėmesį.

Lietuvoje idėjų prisistatymo („pitch‘ų“) investuotojams ar vartotojams tradicijos dar tik formuojasi. Šiuo metu didžiausias dėmesys skiriamas startuoliams, tačiau išmokti ar patobulinti prisistatymo įgūdžius verta tiek patyrusiems verslininkams, tiek mokslo atstovams.

Charizmatiškojo „pitch‘ų“ meistro K. Solicho seminaruose netrūksta ne tik šmaikščių  patarimų, bet ir rimtų įžvalgų.

„Mokėti pristatyti savo idėją labai svarbu, nes blogas „pitch‘as“ gali sužlugdyti pačią idėją ar jau esamą produktą. Tad Europos verslininkai vis labiau supranta, prisistatymo svarbą. Vis tik nepaisant akivaizdaus tobulėjimo „pitch‘ų“ srityje vis dar atsiliekame nuo amerikiečių. Tad tobulėti tikrai turime kur, tereikia nebijoti kurti savo unikalų ir išskirtinį prisistatymą“, – sako K. Solichas.

MITA direktorius Kęstutis Šetkus taip pat neabejoja prisistatymo svarba: – „Būtina mokėti pristatyti savo idėją trumpai ir paprastai, tačiau įtikinamai. Žinoma –  tai nėra paprasta ir lengva, tačiau to išmokti galima keliais būdais – stebėti kitų prisistatymus, atkreipti dėmesį į investuotojų ar vartotojų klausimus užduodamus kolegoms. Dalyvauti įvairiuose renginiuose, kuriuose vyksta patys prisistatymai arba jų profesionalai moko tai daryti.“

 

Daugiau apie konferenciją:

https://mita.lrv.lt/lt/renginiai/konferencija-how-to-get-into-horizon2020-challenges-and-opportunities