Palaukite
Naujienų prenumerata
 
Titulinis » Naujienos » MITA skelbia atranką į pirmąsias 2017 metų užsienio partnerių paieškos misijas

Naujienos

2017 m. kovo 22 d.

MITA skelbia atranką į pirmąsias 2017 metų užsienio partnerių paieškos misijas

MITA skelbia atranką į pirmąsias 2017 metų užsienio partnerių paieškos misijas
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) tęsia didelio verslo atstovų susidomėjimo praeitais metais sulaukusią  partnerių paieškų misijų organizavimo veiklą.  Skelbiama atranka į 2 naujas užsienio partnerių paieškų misijas 2017 metais.
 
Energetikos sektoriaus įmonėms organizuojama misija į Rygą dalyvauti konferencijoje ir kontaktų mugėje „Nordic and Baltic Energy Perspectives“ 2017 m. balandžio 19-20 d. Šio renginio tikslas – sustiprinti bendrą Baltijos ir Šiaurės šalių viziją energetinio bei kibernetinio  saugumo, rinkos valdymo srityse, taip pat skleisti informaciją apie tai, kokią įtaką  atsinaujinantys energijos ištekliai turės klimato kaitos reguliavimo sistemoje. Atsižvelgiant į šios temos aktualumą, konferencijoje siekiama identifikuoti energetinio saugumo iššūkius ir sukurti ateities bendradarbiavimo viziją energetikos srityje tarp Baltijos ir Šiaurės šalių regionų, taip pat apsvarstyti energetikos sprendimų eksporto galimybes į kitus regionus.
 
Gyvybės mokslų sektoriaus įmonės kviečiamos į partnerių paieškų misiją Švedijoje (Malmėje) dalyvauti konferencijoje ir parodoje „Nordic Life Science Days“, kuri vyks 2017 m. spalio 12-14 d. „Nordic Life Science Days“ yra viena didžiausių Šiaurės šalių tarptautinių konferencijų gyvybės mokslų srityje. Konferencijos metu sukuriama palanki erdvė susitikimams, naujų kontaktų užmezgimui, verslo bei mokslo partnerystei. Joje dalyvauja ne tik biotechnologijos, farmacijos ir medicinos sričių verslo atstovai, bet ir investuotojai, mokslininkai, valstybinės institucijos. Į šią misiją planuojama atrinkti apie 10-12 atstovų iš Lietuvos gyvybės mokslų sektoriaus įmonių.
 
MITA organizuojamų misijų tikslas – padėti Lietuvos įmonėms susirasti užsienio partnerių siekiant sėkmingai dalyvauti tarptautinių mokslinių tyrimų ir inovacijų programų (HORIZONTAS 2020, EUREKA, EUROSTARS2 ir kt.) projektuose.
 
Paraiškų pateikimo terminas – iki š. m. kovo 31 d. Paraiškos teikiamos el. paštu: info@mita.lt.
 
Užsienio partnerių paieškos misijų veiklą finansuoja Ūkio ministerija.
 
Informacija apie 2017 m. verslo misijas skelbiama MITA svetainėje.