Palaukite
Naujienų prenumerata
 
Titulinis » Naujienos » Kviečiame į renginį: Visa tiesa apie mobiliuosius mokėjimus

Naujienos

2017 m. rugpjūčio 1 d.

Kviečiame į renginį: Visa tiesa apie mobiliuosius mokėjimus

Kviečiame į renginį: Visa tiesa apie mobiliuosius mokėjimus
Rugpjūčio 8 d., 10 val. ryto Šiaurės miestelio technologijų parkas kviečia į nemokamą renginį „Mobiliųjų mokėjimų (r)evoliucija.“
 
Pranešime „Mobiliųjų mokėjimų (r)evoliucija“ bus pristatytas mobiliųjų mokėjimų evoliucijos kelias bei naujausios finansinių technologijų tendencijos Lietuvoje bei pasaulyje. Apžvelgti esminiai pokyčiai bei veiksniai, lemiantys vis didesnį mobiliųjų mokėjimų populiarumą.

Pranešėjas: Vytautas Urbonas – Fintech sritimi domėtis pradėjo, dirbdamas verslo žurnalistu ir redaktoriumi. Šiuo metu jis užima Komunikacijos vadovo pareigas vienoje iš didžiausių Fintech kompanijų Lietuvoje – Paysera. Tad finansinių technologijų sritis pranešėjui nėra naujiena – jis puikiai susipažinęs su rinka ir jos vartotojų įpročiais. Savo žinias Vytautas pastoviai gilina, stebėdamas rinkoje vykstančius pokyčius, prognozuodamas, kaip ateityje atrodys mobilieji mokėjimai bei skirtingoms auditorijoms skaitydamas pranešimus finansinių technologijų tematika.

Įmonė: „Paysera LT“ – sparčiai auganti Fintech įmonė Lietuvoje. Paysera teikia mokėjimų paslaugas bei sprendimus visoje Europoje ir už jos ribų. Pagrindiniame biure Lietuvoje jau dirba virš 90 darbuotų ir nuolatos auga, plečia savo veiklą ir kitose šalyse franšizės būdu. Paysera yra pirmoji elektroninių pinigų įstaiga Lietuvoje, teikianti itin platų mokėjimo paslaugų spektrą: nuo alternatyvos banko sąskaitai iki įmokų surinkimo elektroninėms parduotuvėms. Paysera tai pat vysto nemokamą bilietų platinimo sistemą Paysera Tickets, kuri leidžia organizatoriams savarankiškai kurti ir valdyti renginį internetu.
 
Renginio vieta: Šiaurės miestelio technologijų parkas (J.Galvydžio g. 3, Vilnius), 101a salytė.
Renginio laikas: 10:00 - 12:00
 
Renginys ir kava nemokami, tačiau dėl riboto vietų skaičiaus būtina išankstinė registracija: brigita@smtp.lt