Palaukite
Naujienų prenumerata
 
Titulinis » Naujienos » Kviečiame į renginį: Teisininkas – NE ŠAMAS! … arba... visiškai nauja galimybė turėti teisininką

Naujienos

2017 m. rugsėjo 18 d.

Kviečiame į renginį: Teisininkas – NE ŠAMAS! … arba... visiškai nauja galimybė turėti teisininką

Kviečiame į renginį: Teisininkas – NE ŠAMAS! … arba... visiškai nauja galimybė turėti teisininką
Rugsėjo 26 d., 10 val. ryto Šiaurės miestelio technologijų parkas kviečia į nemokamą renginį apie įmonės galimybę turėti teisininką. 
 
Dažnas verslininkas, išgirdęs apie įmonės teisininko paslaugą, atšauna „mums nereikia teisininko, nes mes neturime problemų“ arba „neturime resursų samdyti brangiai kainuojančius teisininkus“. Tačiau, kiek verslininkų ir įmonių vadovų sukūrė sėkmingus verslus spręsdami problemas, o ne kurdami galimybes? Esate verslas, kuriam svarbios galimybės rinkoje, santykis su klientais, partneriais, valstybinėm institucijom? Išgirskite daugiau apie visiškai naują galimybę turėti įmonės teisininką.
 
Pranešimas skirtas verslininkams, įmonių vadovams ir visiems, pradedantiems ar besiruošiantiems kurti verslą.
 
Pranešimo tikslas yra supažindinti įmonių vadovus su nauja paslauga rinkoje ir parodyti, kokią naudą įmonei suteikia teisininkas, kaip tinkamai jį pasirinkti, kaip valdyti biudžetą, skirtą teisiniams klausimams spręsti, kaip koordinuoti komandos, dirbančios su teisininkais darbą. 
 
Apie prenašėją: Sigita Miliūnienė yra EveryLaw teisininkų įmonės verslo plėtros vadovė. Jos pagrindinė studijų ir darbinės veiklos kryptis yra idėjų perkėlimas į rinką. Sigita tobulino savo verslo žinias ir įgūdžius Lietuvos ir Šveicarijos (FHNW) universitetuose, dalyvavo tarptautiniuose inovacijas ir verslumą skatinančiuose projektuose Suomijoje ir Prancūzijoje, prisidėjo prie naujų prekių/paslaugų ženklų vystymo, jų pardavimų strategijos formavimo ir įgyvendinimo. 
 
Renginio data: 2017 m. rugsėjo 26 d.
Renginio laikas: 10 val.
Trukmė: ~2 val.
Vieta: Šiaurės miestelio technologijų parkas, J. Galvydžio g. 3 – 101 salytė. 
 
Kadangi vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija, nurodant vardą, pavardę, įmonės pavadinimą. Registracija el. paštu brigita@smtp.lt