Palaukite
Naujienų prenumerata
 
Titulinis » Naujienos » Kviečiame į renginį: ŠMTP akseleravimo ir investicinės parengties programa inovatyvioms įmonėms ar idėjoms

Naujienos

2017 m. spalio 4 d.

Kviečiame į renginį: ŠMTP akseleravimo ir investicinės parengties programa inovatyvioms įmonėms ar idėjoms

Kviečiame į renginį: ŠMTP akseleravimo ir investicinės parengties programa inovatyvioms įmonėms ar idėjoms
Spalio 10 d., 10 val. ryto  Šiaurės miestelio technologijų parkas kviečia į nemokamą renginį “ŠMTP akseleravimo ir investicinės parengties programa inovatyvioms įmonėms ar idėjoms”
 
Renginys skirtas technologiniams startuoliams, inovatyvių idėjų autoriams bei kūrėjų komandoms, planuojantiems kreiptis į investicijų fondus, verslo angelus ar sutelktinio finansavimo platformas. Renginio metu ŠMTP verslo akseleravimo komanda pristatys kartu su Lietuvos bei užsienio rizikos kapitalo fondais plėtojamą investicinės parengties programą inovatyvioms įmonėms ar idėjoms. Bus aptariami svarbiausi žingsniai norint pritraukti investuotojus, namų darbai, kuriuos būtina pasidaryti.
 
Programos konsultantai pristatys savo patirtį bei dalyvavimo šioje nekomercinio pobūdžio programoje sąlygas. Antroje renginio dalyje startuoliai, išradėjai bei mokslininkai galės užduoti klausimus bei aptarti savo idėjas su ŠMTP komanda bei investuotojų atstovais.
 
Pranešėjai:

Romanas Ramanauskas, META Group s.r.l. (Briuselis). Pristatys META Zernike Ventures fondų veiklą ir verslo akseleravimo svarbą rengiant investicijas į ankstyvos stadijos technologines įmonės. Pateiks praktinių patarimų kaip pasiruošti savo pirmos investicijos pritraukimui.
Rokas Tamošiūnas, Open Circle Capital (Lietuva). Pristatys ankstyvos stadijos rizikos kapitalo fondų galimybes Lietuvoje, šiemet startavusio fondo Open Circle Capital investavimo prioritetus. Pasidalins patirtimi vadovaujant įvairioms akseleravimo programoms CEE regione.
Kiti ŠMTP inovacijų konsultantai glaustai pristatys savo kompetencijas, patirtį bei startuoliams teikiamą pagalbą MTEP planavimo, komercinimo, intelektinės nuosavybės apsaugos, tarptautinės partnerystės, o taip pat įmonių teisės, rinkodaros bei komunikacijos klausimais.
 
Renginio data: 2017 m. spalio mėn. 10 d. (antradienis)
Renginio pradžia: 10 val. (registracija ir kava nuo 9:30 val.)
Renginio trukmė: apie 2.5 - 3 val.
Renginio vieta: J. Galvydžio g. 5, 203 kab.
 
Kadangi vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija, nurodant vardą, pavardę, įmonės pavadinimą.
Registracija el. paštu rasa@smtp.lt