Palaukite
Naujienų prenumerata
 
Titulinis » Naujienos » Kviečiame į renginį: "Kaip rasti ir išsirinkti tinkamiausius žmones Jūsų verslui?"

Naujienos

2017 m. spalio 10 d.

Kviečiame į renginį: "Kaip rasti ir išsirinkti tinkamiausius žmones Jūsų verslui?"

Kviečiame į renginį: "Kaip rasti ir išsirinkti tinkamiausius žmones Jūsų verslui?"
Akivaizdu, kad gebėjimas pasirinkti tinkamus žmones yra vienas iš pagrindinių, leidžiančių vadovui efektyviai siekti užsibrėžtų tikslų, o klaidos šioje srityje gali kainuoti ypač brangiai. Seminaro metu gausite praktinių įžvalgų, kaip efektyviau rasti, pritraukti ir išsirinkti tinkamiausius žmones jūsų verslui ir komandai. Seminaras skirtas vadovams, priimantiems įdarbinimo sprendimus, personalo vadovams, atrankų specialistams, vedantiems atrankos procesą.
Seminaro metu:
 Remdamasis per daugiau nei 40 metų HILL International sukaupta patirtimi atrankų srityje Tomas aptars kertinius elementus nulemiančius atrankos sėkmę.
 Aptarsime, kokios didžiausios klaidos atrankos procese lemia stipriausių kandidatų praradimą ir kaip tų klaidų išvengti. Pasidalinsime ypač praktinėmis įžvalgomis apie darbo skelbimo kūrimą, kandidatų pritraukimą, interviu vedimą, prioritetus renkantis galutinį kandidatą.
 Pristatysime metodų, leidžiančių kuo kokybiškiau palyginti kandidatus tarpusavyje ir priimti pamatuotus sprendimus.
 
Seminarą ves Tomas Jocius.
 
 
Dabar Tomas vadovauja UAB „HILL International Baltic“, kuri Baltijos šalyse atstovauja vieną iš pirmųjų personalo konsultacinių kompanijų Europoje „HILL International“, dar 1976 m. įkurtą Vienoje ir šiuo metu sėkmingai veikiančią visame pasaulyje. HILL International jau daugybę metų dirba vadybos, personalo vadybos ir atrankų srityje bei padeda vadovams siekti aukščiausio meistriškumo, o HILL kompetencijų vertinimo ir ugdymo metodai savo veiksmingumą per 40 sėkmingos veiklos metų įrodė neginčijamai. Tomas baigė ICF (International Coach Federation) patvirtintą „Baltijos koučingo centro“ programą “Leader as Coach“ ir yra sertifikuotas NLPTM treneris (The Society of NLP™ Licensed Master, Practitioner and Trainer of Neuro-Linguistic Programming ®), taip pat sertifikuotas HILL Management vadybos konsultantas. Daugiau informacijos - https://www.linkedin.com/in/tomas-jocius-a938354b/
 
 
Renginio data: 2017 m. spalio mėn. 17 d. (antradienis)
Renginio pradžia: 09.00 val. (registracija ir kava nuo 8:30 val.)
Renginio trukmė: iki 12:30 val.
Renginio vieta: VšĮ "Šiaurės miestelio technologijų parkas", J. Galvydžio g. 5, 203 salė, Vilnius
 
Kadangi vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija, nurodant vardą, pavardę, įmonės pavadinimą. Registracija el. paštu rasa@smtp.lt