Palaukite
Naujienų prenumerata
 
Titulinis » Naujienos » Kviečiame į renginį: “Aš - pirmas! Apie lyderystės ir savanorystės naudą.”

Naujienos

2017 m. rugpjūčio 22 d.

Kviečiame į renginį: “Aš - pirmas! Apie lyderystės ir savanorystės naudą.”

Kviečiame į renginį: “Aš - pirmas! Apie lyderystės ir savanorystės naudą.”
Rugpjūčio 29 d. Šiaurės miestelio technologijų parkas kviečia į nemokamą renginį/pranešimą apie lyderystės ir savanorystės naudą.
 
Kodėl aktyvūs  žmonės jungiasi į visuomenines organizacijas, dalyvauja  ne pelno siekiančiose asociacijose, verslo klubuose, savanoriauja?  Kodėl vieni mato naudą, o kiti nemato? Kaip narystės  NVO  teikiamą  netiesioginę naudą paversti asmenine gerove? Kodėl verta kurti asmeninį socialinį kapitalą ir kaip jį išnaudoti asmeninio įvaizdžio formavimui? Ar  verta būti nuomonę formuojančiu lyderiu-ekspertu?  Kaip visuomeninė veikla gali įtakoti verslą jo pradžios, plėtros, augimo  stadijose?
 
Seminaras, skirtas verslininkams, savo srities profesionalams, visiems -  kas nori būti lyderiais ir ieško naujų verslo/saviraiškos/asmeninio tobulėjimo galimybių.
 
 
Apie pranešėją. Jūratė Mažeikytė šiuo metu vysto asmeninį kūrybinį projektą JUTEM (atminties lavinimo ir detektyviniai žaidimai), veikia kap lektorė, žaidimų moderatorė, laisvai samdoma projektų koordinatorė, ekologė, aktyvi visuomenininkė. Jūratė priklauso BNI (Business Network International), JCI (Junior Chamber International), JŽO (Jaunųjų žaliųjų organizacija) organizacijoms, yra visuomeninės aplinkos komisijos prie Vilniaus miesto savivaldybės narė-ekspertė. Pranešėjos savanorystės patirtis jau virš 15 metų, įvairių projektų koordinavimo - virš 10 metų.  
 
Renginio data: 2017 m. rugpjūčio 29 d.
Renginio laikas: 10 val.
Trukmė: ~2 val.
Vieta: Šiaurės miestelio technologijų parkas, J. Galvydžio g. 3 – 101 salytė.
 
Kadangi vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija, nurodant vardą, pavardę, įmonės pavadinimą.
Registracija el. paštu brigita@smtp.lt