Palaukite
Naujienų prenumerata
 
Titulinis » Naujienos » Kviečiame į renginį: "A, B... Z ir?! Apie smegenų mankštą, atminties lavinimą ir visa to svarbą”

Naujienos

2017 m. rugsėjo 5 d.

Kviečiame į renginį: "A, B... Z ir?! Apie smegenų mankštą, atminties lavinimą ir visa to svarbą”

Kviečiame į renginį: "A, B... Z ir?! Apie smegenų mankštą, atminties  lavinimą ir visa to svarbą”
Rugsėjo 13 d., 10 val. Šiaurės miestelio technologijų parkas kviečia ryta pasitikti seminare apie smegenų mankštą, atminties lavinimą ir visą to svarbą versle bei kasdieniame gyvenime.
 
Atminties rūšys ir tipai. Senėjimas, atmintis ir su tuo susiję procesai bei mitai. Trumpai apie dažniausiai pasitaikančius sutrikimus, ligas ir kaip juos atpažinti. Kodėl reikia mankštinti ne tik raumenis, bet ir smegenis? Geros atminties nauda: versle, kuriant  santykius, asmeniniam suvokimui ir tapatybei. Atminties lavinimo pratimai ir įsiminimo sistemos. Savo atminties galimybių žinojimo nauda, planuojant kasdienius darbus ir verslą. Kaip išvengti ,,pervargimo" arba.. smegenų perkaitimo" krizių? Kaip optimizuoti įmonės veiklos procesus, išnaudojant kolektyvo gebėjimus.
 
Seminaras skirtas tiems, kas nori optimizuoti savo atmintį bei geriau pažinti save ir aplinkinius.
 
Seminaro trukmė iki 2 val., jis sudarytas iš teorinės (paskaita) ir praktinės (atskiri atminties lavinimo pratimai, kad pajausti savo stipriąsias-silpnąsias vietas) dalių.

Apie pranešėją. Jūratė Mažeikytė šiuo metu vysto asmeninį kūrybinį projektą JUTEM (atminties lavinimo ir detektyviniai žaidimai), veikia kaip lektorė, žaidimų moderatorė, laisvai samdoma projektų koordinatorė, ekologė, aktyvi visuomenininkė. Jūratė priklauso BNI (Business Network International), JCI (Junior Chamber International), JŽO (Jaunųjų žaliųjų organizacija) organizacijoms, yra visuomeninės aplinkos komisijos prie Vilniaus miesto savivaldybės narė-ekspertė. Pranešėjos savanorystės patirtis jau virš 15 metų, įvairių projektų koordinavimo - virš 10 metų. 
 
Renginio data: 2017 m. rugsėjo 13 d. (trečiadienis)
Renginio laikas: 10 val.
Trukmė: ~2 val.
Vieta: Šiaurės miestelio technologijų parkas, J. Galvydžio g. 3 – 101 salytė.
 
Kadangi vietų skaičius ribotas, būtina išankstinė registracija, nurodant vardą, pavardę, įmonės pavadinimą. Registracija el. paštu brigita@smtp.lt